Dołącz do wyzwania TORBA PLAŻOWA

Dzień dobry, dzień dobry!
Mania #szefowawłóczek się kłania!

Kłaniam się i zapraszam do pierwszego w Szkole Rękodzieła za Miastem wyzwania.
Pierwszego i zdecydowanie nie ostatniego 🙂

torba plażowa szydełkowa, wyzwanie kwietniowe, Szkoła rękodzieła za Miastem

Do tego wyzwania zapraszam wszystkich tych, którym szydełko w duszy gra! Nie jest ważne, czy jesteś osobą początkującą, czy szydełko jest już Ci znane.
Na podstawie kręconych przeze mnie tutoriali w ciągu trzech kwietniowych tygodni wyszydełkujesz piękną, plażową torbę, którą widzisz na zdjęciu obok.

Albo taką, bo przez moje gapowe ja płacę, ale Ty zyskujesz 😉
Pomyliłam się w pierwszych dniach w informacji ile motków włóczki jest potrzebne (podałam za mało i nie zgadzała się ilość z torbą na zdjęciach), zatem pojawiają się dwie wersje. Albo do wyboru, albo, jeśli wystarczy Ci czasu, mozesz zrobić obie.

.


.

Wyzwanie będzie podzielone na trzy tygodniowe etapy a całość będzie się odbywać w zamkniętej grupie facebookowej, dlatego tak ważne jest, abyś się zapisał/a.
A jak się zapisać? O tym za chwilę

.


.

Najpierw jeszcze muszę wspomnieć, że na początku każdego naszego nowego tygodnia w grupie pojawi się nagrany przeze mnie tutorial do danego etapu a Ty we własnym tempie, w ciągu całego tygodnia będziesz go realizować. Dlatego nie musisz się martwić, że nie nadążysz za innymi. Dasz radę! 🙂

Przez cały ten tydzień będziemy się również na grupie wzajemnie mobilizować, będzie czas na zadawanie ewentualnych pytań, jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne.
Będziemy też mogli chwalić się naszymi postępami i porównywać nasze torby w różnych kolorach, bo podejrzewam, że różne się pojawią :).

.


.

Jednak muszę wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy – po zakończeniu wyzwania grupa zostanie usunięta i dostęp do filmików również, ponieważ pojawią się one na naszej platformie kursowej jako płatny kurs, więc jak widzisz warto korzystać.

.


.

MATERIAŁY DO WYZWANIA NA MAŁĄ TORBĘ:

– 4 motki włóczki DROPS Paris – dostępne tutaj
– szydełko nr 4 – dostępne tutaj
– znacznik rzędów (jeśli będziesz zamawiać u nas włóczkę lub szydełko – dorzucimy Ci w gratisie)
– igła dziewiarska – dostępne tutaj
– czas 🙂


MATERIAŁY DO WYZWANIA NA DUŻĄ TORBĘ:

– 6 motków włóczki DROPS Paris – dostępne tutaj
– szydełko nr 4 – dostępne tutaj
– znacznik rzędów (jeśli będziesz zamawiać u nas włóczkę lub szydełko – dorzucimy Ci w gratisie)
– igła dziewiarska – dostępne tutaj
– czas 🙂

.


.

Jak się zapisać?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a dzięki temu, że zostawisz mi swojego maila, będę mogła wysyłać Ci wszystkie potrzebne informacje, takie jak:
– start wyzwania,
– linki do zapisów,
– pojawienie się nowych zadań,
– i tym podobne ważne sprawy.

Nie będziesz z tej listy otrzymywać ode mnie żadnych innych informacji, więc masz gwarancję, że nie znajdziesz w swojej skrzynce spamu ode mnie.

Jeśli ten zapis jest Twoim pierwszym (nie jesteś zapisana/y na żadną inną naszą listę mailingową) pamiętaj, aby potwierdzić swój adres w wiadomości, która przyjdzie do Ciebie po zapisie.
Natomiast, jeśli jesteś już zapisana/y na nasz Newsletter takie powiadomienie nie przyjdzie. Jedynie zostaniesz po naszej stronie dopisana/y do tej konkretnej grupy.

.

Do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Mania #szefowawłóczek

torba plażowa szydełkowa, wyzwanie kwietniowe, Szkoła rękodzieła za Miastem