Zapis na Newsletter

Zapraszam Cię do zapisu na Newsletter Szkoły Rękodzieła za Miastem.
A po co?
Jest kilka powodów, pozwól, że szybko Ci je podam:

– dostajesz go tylko raz w tygodniu (zazwyczaj w poniedziałkowe poranki), więc nie zaśmiecam Ci skrzynki, choć czasem mogą zdarzyć się wyjątki, kiedy np.: wejdą nowe regulacje prawne, o których będę miała obowiązek Cię powiadomić, czy niespodziewanie, na spontanie wyskoczy jakaś dodatkowa, ciekawa akcja, no a Ty, jako osoba, która Szkołą Rękodzieła za Miastem się interesujesz, musisz dowiedzieć się przed innymi,

– każdy newsletter składa się z krótkiego wstępu, czasem takiego prywatnego, od serducha, podsumowania minionego tygodnia, w którym opisuję dokładnie, co nowego i ważnego pojawiło się na stronie (kursy, warsztaty, blog itd.), wraz ze wszystkimi linkami, po to, aby wszystko było dla Ciebie uporządkowane i w jednym miejscu. Kolejną częścią są zapowiedzi, czyli wszystko to, co planuję na najbliższy czas. Dzięki temu wiesz przed innymi np.: o obniżkach, nowych kursach, lajwach itd. Po prostu jesteś pierwsza/y!
A ostatniej części właściwie nie musisz czytać, bo jest ona częścią kopiuj – wklej, gdzie podaję wszystkie linki do naszych mediów społecznościowych. Ta część jest przede wszystkim z myślą o nowych subskrybentach,

– nie tak dawno temu zdarzyła się poważna awaria Instagrama i Facebooka i tak naprawdę, gdyby nie newsletter, to straciłabym kontakt z wszystkimi osobami, które są zainteresowane ujarzmianiem włóczek. Na szczęście została szybko naprawiona, ale gdyby stało się inaczej?
Newsletter nie jest zależny od żadnych platform społecznościowych. Zostawiasz swój adres mailowy na naszej stronie www, która jest przeze mnie stworzona i obsługiwana, zatem dzięki temu zawsze mam z Tobą kontakt. A Ty ze mną 🙂
I owszem takie awarie nie przytrafiają się często, ale za to coraz częściej można praktycznie za nic dostać BANA, albo doświadczyć przejęcia konta. Zatem takie miejsce, w którym jesteśmy od osób trzecich nieuzależnieni jest na wagę złota,

oczywiście ZAWSZE i w każdej chwili możesz się wypisać, a Twoje dane, zgodnie z przepisami RODO, zostają z mojej bazy usunięte
(tutaj w Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie szczegóły),

– kiedy zapisujesz się na Newsletter pokazujesz, że Szkoła Rękodzieła coś dla Ciebie znaczy i z automatu stajesz się dla nas osobą VIP.
A takie osoby zasługują na prezenty.
I raz na jakiś czas takie prezenty otrzymasz. To mogą być dodatkowe, darmowe wzory, które dla innych będą w ogóle niedostępne, albo dostępne w wersji płatnej. Czasem będzie to rabat na konkretne warsztaty albo akcesoria i może z czasem przyjdą mi do głowy jeszcze inne pomysły na to, jak mogę Cię uhonorować.

A zatem, jeśli powyższe argumenty Cię przekonały, zapraszam do zapisu w poniższym formularzu, lub jeśli wolisz w tym z boku, po prawej stronie, jeśli oglądasz stronę na komputerze. Jeśli na smartfonie, będziesz mieć dwa formularze pod tekstem. Na razie jeszcze nie mam pomysłu jak to ogarnąć, ale oba działają ;).

Nie zapomnij potwierdzić swojego adresu email w widomości, która po zapisie trafi na Twoją skrzynkę. Jeśli nie potwierdzisz, niestety nie będę mogła dodać Cię do listy newsletterowej. Sorry, takie mamy prawo.

Aby maile ode mnie nie wpadały Ci w SPAM, możesz dodać adres, z którego przychodzą, czyli mania@szkolarekodzielazamiastem.pl do zaufanych, czy też ulubionych.

Zapraszam i ściskam – Mania #szefowawłóczek