Dołącz do czerwcowego wyzwania SZYDEŁKOWY TOP

Dzień dobry, dzień dobry!
Mania #szefowawłóczek się kłania!

Kłaniam się i zapraszam do drugiego już w Szkole Rękodzieła za Miastem wyzwania.
Mówiłam, że poprzednie nie będzie ostatnim?

Do tego wyzwania zapraszam wszystkich tych, którym szydełko w duszy gra! Nie jest ważne, czy jesteś osobą początkującą, czy szydełko jest już Ci znane.
Na podstawie kręconych przeze mnie tutoriali w ciągu dwóch czerwcowych tygodni wyszydełkujesz prosty, ale jakże twarzowy top.
Idealny na zbliżające się lato :).
Top będzie przedstawiony aż w trzech wersjach:
– z ażurem i frędzlami,
– z ażurem, bez frędzli,
– bez ażuru i bez frędzli.

I UWAGA! Wyzwanie jest nakręcone w wersji dla osób i prawo- i leworęcznych!!!


Wyzwanie będzie podzielone na dwa tygodniowe etapy a całość będzie się odbywać w zamkniętej grupie facebookowej, dlatego tak ważne jest, abyś się zapisał/a.
A jak się zapisać? O tym za chwilę


Najpierw jeszcze muszę wspomnieć, że na początku każdego naszego nowego tygodnia w grupie pojawi się nagrany przeze mnie tutorial do danego etapu a Ty we własnym tempie będziesz go realizować. Dlatego nie musisz się martwić, że nie nadążysz za innymi. Dasz radę! 🙂

Przez cały ten tydzień będziemy się również na grupie wzajemnie mobilizować, będzie czas na zadawanie ewentualnych pytań, jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne.
Będziemy też mogli chwalić się naszymi postępami i porównywać nasze topy w różnych kolorach, bo podejrzewam, że różne się pojawią :).


Jednak muszę wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy – po zakończeniu wyzwania grupa zostanie usunięta i dostęp do filmików również, ponieważ pojawią się one na naszej platformie kursowej jako płatny kurs, więc jak widzisz warto korzystać.


MATERIAŁY DO WYZWANIA

Ponieważ jeszcze jestem w trakcie przeliczania próbek, ilość potrzebnej włóczki na każdy rozmiar otrzymasz już ode mnie w pierwszym mailu, który będę do Ciebie wysyłać.
Pracować będziemy na włóczce bawełnianej TEREZKA lub na włóczce DROPS Safran.

Dodatkowo będziesz potrzebować jeszcze:
– szydełka nr 3, (dostępne tutaj)
– minimum 4 znaczników (markerów),
– centymetra (dostępny tutaj)
– no i czasu 🙂


Jak się zapisać?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a dzięki temu, że zostawisz mi swojego maila, będę mogła wysyłać Ci wszystkie potrzebne informacje, takie jak:
– start wyzwania,
– linki do zapisów,
– pojawienie się nowych zadań,
– oczywiście ilość włóczki,
– i tym podobne ważne sprawy.

Nie będziesz z tej listy otrzymywać ode mnie żadnych innych informacji, więc masz gwarancję, że nie znajdziesz w swojej skrzynce spamu ode mnie.

Jeśli ten zapis jest Twoim pierwszym (nie jesteś zapisana/y na żadną inną naszą listę mailingową) pamiętaj, aby potwierdzić swój adres w wiadomości, która przyjdzie do Ciebie po zapisie.
Natomiast, jeśli jesteś już zapisana/y na nasz Newsletter takie powiadomienie nie przyjdzie. Jedynie zostaniesz po naszej stronie dopisana/y do tej konkretnej grupy.

Do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Mania #szefowawłóczek