Odkryj Magię Tworzenia Wełnianych Skarpetek na Drutach!

Witaj na fascynującej podróży, gdzie każdy splot i każda nitka tworzą niepowtarzalne dzieło – witam na moim ekscytującym kursie online: „Skarpetki na drutach pończoszniczych – poziom podstawowy”!

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy?

Indywidualne podejście do Twojego rozwoju

skarpetki - robótka na drutach, Szkoła Rękodzieła za Miastem

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z drutami, czy jesteś doświadczonym rękodzielnikiem – ten kurs dostosuje się do Twojego poziomu zaawansowania. To samodzielna podróż, gdzie to Ty jesteś zarówno uczniem, jak i mistrzem swojego warsztatu.

Praktyczne lekcje i inspiracje

Każda lekcja wideo kolejne etapy tworzenia skarpetki pokazane krok po kroku. Otrzymujesz również inspiracje i pomysły, abyś mogła/mógł rozwijać swoje własne projekty.

Społeczność Pasjonatów

Uczestniczki kursu Zrób sobie czapkę, szkoła rękodzieła za miastem

Dołącz do naszej aktywnej społeczności online, gdzie dzielenie się wiedzą, inspirujące pomysły i wspólna radość z sukcesów stają się codziennością. Razem tworzymy miejsce, gdzie każdy się odnajdzie, a wsparcie przychodzi szybko i z entuzjazmem.

Materiały do pobrania i bonusy

Oferujemy pełen zestaw materiałów do pobrania, abyś mogła/mógł praktykować wszędzie. Ponadto, dostęp do dodatkowych bonusów i poradników sprawi, że Twoje projekty nabiorą nowego wymiaru.

Jak zacząć?

1. Zapisz się na kurs: Kliknij przycisk „Zapisz się” i wejdź na ścieżkę twórczej przygody!
  2. Otwórz drzwi do świata skarpetkowego craftu: Po zapisaniu się i opłaceniu, otrzymasz natychmiastowy dostęp do platformy edukacyjnej, na której przechodzisz przez lekcje w swoim, indywidualnym tempie.
  3. Dołącz do społeczności pasjonatów: Dołącz do mediów społecznościowych Szkoły Rękodzieła za Miastem, gdzie Twoje pytania znajdą odpowiedzi, a każdy Twój projekt zyska owacje.
  4. Rozwijaj Umiejętności, Krok Po Kroku: Przez każdy krok kursu poprowadzi Cię Twoja własna determinacja i pasja. W miarę jak Twój warsztat rośnie, zobaczysz, jak Twoje skarpetki nabierają charakteru i wyjątkowości.

Wymagania przed rozpoczęciem kursu

Podstawowa wiedza o robótkach na drutach

Przed rozpoczęciem kursu, upewnij się, że znasz podstawy robienia na drutach. Kurs zakłada, że umiesz rozpoczynać robótkę, oraz robić oczka prawe i oczka lewe.

Dołącz do kursu teraz i zacznij tworzyć!

Niech Twoje skarpetki stworzone z pasją zdobią Twoje stopy oraz ocieplają Twój świat. Dołącz już teraz i zacznij tworzyć niezapomniane prace!

Gotów/a zacząć? Zapisz się teraz i otwórz drzwi do magicznego świata wełnianych skarpetek na drutach!

Kurs jest bardzo świeży, zatem nie mogę udostępnić Ci wielu opinii na jego temat…

…ale jednak jakieś się już pojawiły. Oto one: